Kontakt

Skontaktuj się z namiZadzwoń (+48) 503 601 038 lub napisz: biuro@projekt-ogrod.com.pl

Wyślij nam wiadomość

Masz pytanie? Jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz umówić się na spotkanie? Napisz do nas.

    Czym wyróżniamy się od konkurencji? Przede wszystkim pierwsze spotkanie w terenie mamy bezpłatne i niezobowiązujące. Nic Cię to nie kosztuje, a będziesz miał rozeznanie w temacie. Przyjedziemy, doradzimy, podpowiemy czego się trzymać, jakie podjąć kroki i co zaplanować. Następnie wycenimy Twoją inwestycję.

    Jesteśmy dostępni pod telefonem, e-mailem bądź poprzez media społecznościowe. Na bieżąco odpisujemy na Twoje zapytania i uwagi. Kontakt z Tobą jest dla nas najważniejszy, dlatego terminy spotkań dostosowujemy do wyznaczonego przez Ciebie miejsca i czasu.

    Siedziba firmy Projekt Ogród mieści się w małej, malowniczej miejscowości Pisarzowice nieopodal Bielska-Białej. Jednak granice administracyjne nie ograniczają zasięgu naszych usług. Działamy głównie na terenie województw śląskiego i małopolskiego (m. in. okolice: Bielska-Białej, Żywca, Wisły, Ustronia, Szczyrku, Cieszyna, Skoczowa, Oświęcimia, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic-Zdroju, Pszczyny, Tychów, Bierunia, Kęt, Wadowic, Andrychowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Rybnika, Jaworzna, Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Mysłowic, Katowic czy Krakowa), nie wykluczamy również realizacji projektów w dalszych lokalizacjach.

    Na swoim koncie mamy również projekty i realizacje ogrodów za granicą. Dojazd w dalsze rejony nie jest dla nas przeszkodą, a wręcz przeciwnie, za każdym razem jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i wyzwania.