O nas

O nas

Nasz profesjonalizm gwarancją Twojego zaufania

W pracy architekta krajobrazu przede wszystkim stawiamy sobie za cele:

  • otwartość i umiejętność współpracy z klientem,
  • dostosowanie do potrzeb klienta,
  • zadowolenie klienta,
  • terminowość w wykonywaniu projektów,
  • odpowiednie zastosowanie wiedzy i doświadczenia,
  • estetykę prac,
  • kreatywność,
  • profesjonalizm,
  • konkurencyjne ceny.

Czym różnimy się od konkurencji?

1. DOBÓR ROŚLIN - odpowiedni, a za razem oryginalny dobór roślin oraz ich ciekawe połączenia, przy zastosowaniu gatunków dostępnych w naszym regionie, to jedno z najważniejszych zadań naszej pracy. Współpracujemy również z największymi Szkółkami Krzewów Ozdobnych w okolicach. Wiemy jaki materiał roślinny jest dostępny, jaka jest jego specyfikacja i jak go ciekawie połączy ze sobą, aby szata roślinna Twojego ogrodu była idealnie skomponowana. Jednak co najważniejsze - nie dajemy do projektów roślin, które nie mają zastosowania w naszym klimacie, łatwo przemarzają, są wrażliwe na wiatry czy zbyt duże nasłonecznienie. Nasze projekty i realizacje wyróżniają się na tle konkurencji.

2. PROJEKTY DOPRACOWUJEMY DO PERFEKCJI - projekty przez nas wykonane są estetyczne, łatwe w odbiorze i przejrzyste. Nawet samodzielna realizacja ogrodu, nie będzie stanowiła dla Ciebie problemu. Doradzimy Ci wtedy przy wyborze firm zaopatrzeniowych innych branż oraz możemy doglądać i pomagać podczas nadzoru projektowego w terenie. Nasze projekty wykonujemy w profesjonalnym programie do projektowania ogrodów, dlatego też poprzez wizualizacje komputerowe zobaczysz, jak będzie się prezentował Twój przyszły ogród.

3. DOJAZD DO KLIENTA – zapewniamy bezpośredni dojazd do klienta, jesteśmy cały czas mobilni i na spotkanie dotrzemy w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i czasie. Obejrzymy teren, porozmawiamy i doradzimy. Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu, liczy się pełne zadowolenie i satysfakcja klienta.

Na swoim koncie mamy również projekty i realizacje ogrodów za granicą. Dojazd w dalsze rejony nie jest dla nas przeszkodą, a wręcz przeciwnie, za każdym razem jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i wyzwania.

4. PIERWSZE SPOTKANIE BEZPŁATNE - pierwsze spotkanie w terenie, czyli wizję lokalną mamy bezpłatną i niezobowiązującą. Nic Cię to nie kosztuje, a będziesz miał rozeznanie w temacie. Doradzimy Ci, podpowiemy czego się trzymać, jakie podjąć kroki i co zaplanować. Następnie wycenimy Ci inwestycję.


 
Ania Tatoń-Gąsiorowska

inż. architekt krajobrazu, w swojej pracy docenia możliwość kreatywnego myślenia, stwarzania czegoś niepowtarzalnego i za każdym razem innego. Skupiona na estetycznej i praktycznej stronie ogrodów. Precyzja i staranność to jej drugie imię, dlatego też nasze projekty wykonywane są z dbałością nawet o najdrobniejsze szczegóły. Zapalona miłośniczka oryginalnych, innowacyjnych rozwiązań projektowych.